KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 17277286

nr 1727 7286

Carborundumetsning (f)

Martin Tobias, Regatta. Signerad, numrerad 183/250. Bildmått: 92x62 cm, yttermått inklusive ram: 109x79

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 september 2025
kl 19:30:12

29/9 17:39:23 1      Vinnande bud